Duben 2010

Taylor Lautner je dokonalý syn!

29. dubna 2010 v 19:28
Nejen oddaný fanoušek, ale také příkladný syn je Twilight star Taylor Lautner.
Zatímco jiní Taylorovi kolegové o víkendech vymetají večírky a přes den pak dospávají propařené noci, on tráví většinu času aktivním sportem nebo alespoň jeho sledováním.

Tak tomu bylo i v neděli, kdy si filmový Jacob po ránu vyrazil zaběhat a odpoledne šel shlédnout zápas svého oblíbeného basketballového týmu LA Lakers!

Na skvělých místech, hned za střídačkou Lakers, ale nebyl sám! Parťáka mu dělal jeho táta Dan! "Vůbec se nechovali jako otec a syn, vypadali spíš jako nejlepší kámoši," prozradil jeden z návštěvníků akce.

Zřejmě na tom něco bude! Ve středu se totiž Tay vypravil na výlet do Paříže a místo toho, aby na tak romantické místo vzal nějakou krásnou slečnu, přiletěl s ním opět Dan! Taylor je zkrátka dokonalý syn!
STAR: Taylor Lautner je dokonalý syn! - foto

Nikki Reed: "Taylor Lautner je odporný!"

29. dubna 2010 v 19:26
Autogramiády na podporu Twilight: New Moon neobjíždějí jen hlavní hvězdy tohoto filmu, ale například do Santa Monici v Californii dorazila herečka Nikki Reed spolu s režisérem snímku Chrisem Weitzem!

"V Twilight hraji Rosalii Hale, nevlastní sestru Edwarda a moc mě ta postava baví," představila se Nikki, která za svou roli byla nominována na Teen Choice Award jako objev roku.

"Ságu Twilight mám moc ráda," přiznala ještě herečka. O všech hercích se to ale zřejmě říct nedá...

Na otázku, které scény z New Moon se jí líbí nejvíc, totiž bez přemýšlení odpověděla: "Všechny, kromě těch, kde je Taylor Lautner!"

Diváci v malém kinosále byli její odpovědí doslova šokovaní, tak Nikki přidala vysvětlení: "Chápu, že spousty lidí jsou z něj vedle, když vidí jeho vypracované tělo bez trička. Mně je ale odporný!"

Taylor na akci nebyl, a tak se nemohl bránit! Uvidíme tedy, jestli své herecké kolegyni něco vzkáže.


AT DE DO PRDELE TAYLOR JE UŽASNEJ !!!!!!!!!!!!!!!


Gympl-matematika

13. dubna 2010 v 13:46


Jirka Mádl-můj nejstrašidelnější zážitek

13. dubna 2010 v 12:06
Asi před rokem v pátek jsem dostal E-mail. Byli v něm otřesné fotky holky,která spáchala sebevraždu.Také v něm stálo že pokud tento E-mail nepošlu 10 lidem do 7 dnů,tak si mě to mrtvé děvče najde.Já na tyto věci moc nevěřím a ihned jsem to smazal.To byla chyba! Přesně za týden jsem měl volné odpoledne, tak jsem k nám pozval kamaráda z natáčení.Když jsem šel z obchodu připadalo mi, že se za mnou někdo plíží,ale jakmile sem se otočil nikdo tam nebil!S nepříjemným pocitem jsem šel dál. Těsně před domovem zvuky ustaly. Oddychl jsem si. Vešl sem do předsíně a najednou se předemnou zjevila ta dívka z E-mailu!Začal jsem křičet,ale ona se ke mě přibližovala víc a víc.Když už jsem myslel,že v následujících chvílích bude po mě a svět stratí jirku mádla :-),zazvonil kamarád a ta mrtvola zmizela . Věřte nebo ne tohle se stalo známému českému herci jirkovi mádlovi :-).

Nevlastní bratranec :-) moje povídka alias můj sen

11. dubna 2010 v 18:19

                            Nevlastní bratranec  

Tento sen se mi zdál asi předevčírem:-)
Začalo to asi takto :byl víkend a já sem spala u mé kamarádky káti prokopové :-) bylo devět hodin ráno a my sme krásně pochrupkávali když v tom se rozletěli dveře a do pokoje vtrhal moje babička vůbec nevím kde se tam vzala má babička :-) vedle ní stála kačky mamča a řekla společně s její babičkou děti dneska pojedete s káti babičkou,dědou a tetou na chatu na stříbrnou :-) káta se na mě podívala a řekla to si děláš kozi ne :-) nenene nedělám :-)
ve dvě hodiny odpoledne sme nasedli do auta kupodivu můj děda byl Karel Got :-) a  teta lucka vondráčková :) docela prdel :-)
dojeli sme na místo a vybalovali sme si své věci :-)
zachvíli k nám přišla babička a řekla káto přijede tvůj nevlastní bratranec Jirka :-) konečně ho uvidíš :) já říkam : a koho uvidím no svého nevlastního bratránka :-) abyste to pochopili to ho bratránka sem ještě nikdy neviděla aspon v tom snu ne :-)
káta se začala radovat ani nevím proč :-)
jo ještě sem zapoměla vám říct že byl sníh a my sme jeli na chatu si zaližovat :-)
Byli čtyři hodiny odpoledne a uslišeli sme řev motoru vykoukneme z okna a vidíme auto :-)
a kupodivu sme málem omdleli :-)
na předním sedadle vedle řidiče seděl sungmin:-) a vedle něj seděl vojta kotek :-D
v zádu seděl ááááááááááááááááááááááááááááá :-D JIRKA MÁDL pane bože :-D a vedle něj asi má teta helena vondráčková :-D auto zastavlo před naší chatou a už se všichni hrnuli dovnitř otevřeli se dveře a do dveří vešel jirka mádl příšel ke mě a řekl my se ještě neznáme já sem tvůj nevlastní bratránek jirka mádl:-) jj já sem káta :-)
on se tak krásně smál :-)
zachvilku sme seděli v autě a jeli na sjezdovku :-)
jenom že pak se to stalo najednou my začalo být špatně až na zvracení a káte též tak můj děda karel got zastavil a řekl at utíkáme hluboko do lesa :_)
tak sme běželi jenomže sme si nevšimli že za námi běží jirka mádl a sungmin :-)
takže když sme se ohnuli a chtěli zvracet no tak najedou nás kluci chitily (jirka mě a sungmin kátu :-) mno jak jinak že ) mno a povalili nás nazem mno a začal ráj :-)
obě dvě sme byli v ráji :-)
obě sme se do nich zamilovali a oni do nás zachvíli byla svatba a nakonec to skončilo tak že káta měla 6 dětí :-D a já s jirko 5 :-) nevím jak sme to mohli zvládat
 konec :-)                            
JESTLI SE VÁM MŮJ SEN LÍBIL NAPIŠTE KOMENTÍK :-)                      

Jiřík Mádl si dává při sexu pozor.

10. dubna 2010 v 20:18
Jirka Mádl je při sexu opatrný, nechce zažít to, co musel podstoupit ve filmu Taková normální rodinka. Stal se chlapeckou filmovou hvězdou a holky po něm šílí. Ve filmu Gympl si zahrál už nikoliv toho roztomilého nesmělého chlapce jako třeba v Rafťácích, ale studenta - uličníka. A proto se bál, jak film přijme především jeho babička.

"Mým kamarádkám se Gympl moc líbil, rodiče ho také akceptovali, i když v něm mluvím velmi sprostě a chovám se jako opravdový grázlík," konstatuje herec. "A konečně se na něj vypravila i babička. Protože už byla připravena na to, že jsem ve filmu poněkud jiný než v reálu, přijala moji roli taky dobře."

Otěhotněl kamarádku

Teď přichází do kin Taková normální rodinka režiséra Patrika Hartla, ve které si Jiří Mádl zahrál zase hodného hocha, který přivede svou kamarádku do jiného stavu.

"Tenhle film se mi hrál velmi dobře, je to rodinný film a ten babička přijala dokonce s velkým pochopením, protože se v něm často mluví o jídle a právě o jídle babička také doma nejvíce mluví," usmívá se Jirka.

Jirka Mádl o Avril

10. dubna 2010 v 20:14

Jíra Mádl

* Tvoje největší rocková ikona
"Ozzy Osbourne a Aerosmith. Ti to dávají přirozeně, nebyli vybraný na castingu, ale něčím si za svůj život prošli. Rocker je pro mě ten, kdo dělá hudbu, ať se děje cokoliv. Nemám rád umělý formace typu Tokio Hotel a podobně. Rocker nesmí být zhýčkanej. Nestačí si nagelovat vlasy a hrát na kytaru. Rocker má být svým založením a ne tím, jak vypadá."

Klikněte na celý článek!!:) Zvýrazněný odstavec:)
Jirka Mádl - Miliardář s batůžkem...

10. dubna 2010 v 20:11

Zdroj→ www.bravogirl.cz


Je tady! Stojí ve dveřích kavárny, s batůžkem na zádech, v tyrkysovém tričku s fajfkou Nike a hledá! Marně, protože neví, koho hledá. Zato já vím přesně, koho čekám... Takže nádech a zamávat. Okamžitě se rozsvítí ve svém typicky rošťáckém úsměvu a míří ke mně...

Jirka Mádl, sympaťák z jihočeských Budějovic, kterého známe z profláklých českých komedií, mi na sebe napráskal pěkných pár zajímavostí i pikantností. S tímhle ukecaným, věčně vysmátým pohodářem se určitě žádná holka nudit nebude… Já se teda nenudila:-) (jeho první věta byla: "Promiň, já spal na dnešek asi tři hodiny, takže jsem trošku off-line." A dal si kafe, asi aby ten rozhovor přežil:-)

Girl!: Mohl bys stručně popsat svou roli v novém filmu Ulovit miliardáře?
Jirka: Tak hraju takového… no takového… hledám slušné slovo:-)
Girl!: Parchanta?
Jirka: Dobře no, tak teda parchanta, který je PR manager a dostane zakázku, aby zlikvidoval a odstavil ze hry toho miliardáře. Je to role negativní, zlá, ale já jsem prostě chtěl, aby ten chlápek byl nechutný a slizký! Což u mě nebylo nic zas tak těžkého, že jo? (smích) Zkrátka musí být lidem odporný nejen tím, co dělá a jak se chová, ale i jak vypadá.
Girl!: A jak se ti spolupracuje s Tomášem Vorlem mladším?
Jirka: S mladším? Tak s tím jsem si užil hlavně okolo Gymplu, kdy jsme jezdili i do světa s tímhle filmem. Například jsem s Tomem strávil týden v Americe a tak dva měsíce jsem se z toho léčil:-) Je to výborný, velmi výživný vztah. (smích)
Girl!: Chtěl bys mít někdy "normální" zaměstnání, nebo chceš jet celoživotně naplno ve filmu?
Jirka: Jako nebránil bych se tomu, ale pro mě je prostě hrozně moc ta svoboda povolání, jako že se třeba uvážu na tři měsíce k filmu, ale vím, že to natáčení zase skončí a budu mít nějaký čas klídek. Zatím si moc neumím představit, že bych někam musel chodit denně a ještě třeba podle smlouvy celé tři roky.
Girl!: Máš svůj herecký vzor, se kterým by sis chtěl zahrát?
Jirka: Já jsem vždycky obdivoval a obdivuju Leonarda DiCapria, protože pro mě je to jakoby nejproměnlivější herec, v každé roli začíná od nuly - jinak mluví, jinak formuluje… On je moje jediná inspirace, jak hrát.
Girl!: Jaký je tvůj vztah s Vojtou Kotkem?
Jirka: Dneska jsem s ním zrovna strávil noc i ráno:-) (Spal u Vojty po společném projektu, pozn. red.)
Ne, fakt, s Vojtou nemáme žádný problém, ale je to asi lepší, když se už nevídáme denně na natáčení. Nepracovali jsme spolu 4 roky a teď je to mezi námi úplně super. Jsme na sebe hodnější, takový až lordovsky džentlmenský, pouštíme se ve dveřích, platíme za sebe… zkrátka nás k sobě neváže ta kamera.
Girl!: Můžeš nám říct něco k novému pořadu Stahovák, který budete s Vojtou uvádět?
Jirka:
Já toho ještě moc teda nevím, ale mělo by to být o videích, ne úplně třeba jako Natočto, prostě videa ze světa.
Girl!: Takže něco jako televizní YouTube?
Jirka: Jo! Z toho v podstatě vycházíme.
Girl!: Pověz nám něco k svému plánovanému studiu v Americe.
Jirka: Já to teprve řeším. Mám určitý místo, kam chci jet, chci to za určitých podmínek a chci tam určitým způsobem ten čas strávit… takže to zařizování je se mnou dost na dlouhý lokty. Chci tam být svobodný stejně jako tady. Rád bych tam zůstal tak rok až tři…
Girl!: Jak jsi na tom s angličtinou?
Jirka: Já myslím, že úplně v pohodě, bydlím s kámošem z Ameriky, takže se spíš věnuju dalším jazykům.
Girl!: Jaký se ještě učíš?
Jirka: Němčinu a italštinu. Vadí mi, jak se učení jazyků řídí podle módy. Všichni se učili ruštinu, pak najednou jede francouzština a španělština a nikdo už neumí německy…
Girl!: Jaký máš vztah k Českým Budějovicím?
Jirka: To je moje rodný město. Myslím, že je to jedno z nejlepších měst na žití. Na to, jak je na Evropu docela malý, tak tam máme úplně všechno. Jsou tam hodně cizinci, furt tam najíždějí Amíci, Němci a Rakušáci… Jsme velice kosmopolitní město:-)
Girl!: A jak ses teda sžíval s Prahou?
Jirka: No těžko, hodně těžko! Neměl jsem tu kámoše a hlavně jsem to tady měl spojený s prací. Teď už je to v pohodě.
Girl!: Jak trávíš svůj volný čas? Pařby, kámoši, nebo sport?
Jirka: Tak asi všechno, co jsi řekla. (smích) Sport, tedy fotbal a hokej to hraju za tři, čtyři týmy...
Girl!: Jak zvládáš tréninky?
Jirka: Já netrénuju. Jen hraju zápasy. Oni vědí, že mám dost práce, takže mě nechávají v pohodě. No za holkama chodím, pařit chodím, za kulturou, do kina chodím tak dvakrát týdně. Neubírám si z ničeho, trpí jen ten spánek a zdraví…
Girl!: Ale co budeš dělat za pár let?
Jirka: No nic, umřu ve třiceti, ale s pocitem, že jsem viděl strašně filmů! (smích)
Girl!: A jak je to s tím hokejem?
Jirka: Hraju dost, i fotbal a florbal. Strašně fauluju, je to zvyk z hokeje. Nedá se s tím nic dělat už asi:-)
Girl!: Pořád platí tvůj sen koupit mamce vilu u moře?
Jirka: No jasně, ale neříkám, že bude jen její! Bylo by fajn, kdyby ona se tam o to starala a já tam jen jezdil. Miluju moře, takže je to jasná volba někde v teple. Já bych vždycky přijel, mamka by mi nalovila ty ryby…
Girl!: Mamka chodí na ryby, jo?
Jirka: Ne, ale bude! (smích)
Girl!: Co je pro tebe teda super dovča?
Jirka: Já miluju jazykový pobyty. Pro mě je paráda jít od devíti do školy, díky tomu, že jsem měl od druháku individuál na gymplu, tak mě to prostě baví jít do školy. Tam být třeba do dvou a pak jít ze školy s kámošema na tu pláž!
Girl!: Máš dva bráchy. Tak o nich něco prozraď.
Jirka: Honza je starší o dva roky a Pája je mladší o jedenáct let. Máme spolu dost nadstandardní vztah, myslím, že takhle jako my to má málokdo. Já bych s klukama klíďo měl někdy nějakej podnik, myslím, že by nebyl vůbec problémGirl!: A nejdůležitější otázka: jak jsi na tom teď s láskou?
Jirka:
Já už jsem dva a půl roku šťastně singl, ale něco se vždycky tak nějak vynoří a zase zanikne… Teď přesně ani nevím, je to taková vlna, co se zrovna houpe:-)
Girl!: Proč skončil tvůj čtyřletý vztah s Ivetkou?
Jirka: To byla taková sametová revoluce, nepadl jediný výstřel a do dneška máme hezký vztah. Byla to první láska… asi to tak dopadnout mělo.
Girl!: Vymysli nějakou šílenost, které by ses dopustil kvůli svojí holce.
Jirka: Hmm... (přemýšlí) Poraď mi!
Girl!: Tak běžel bys nahý přes náměstí, kdyby na tebe koukala?
Jirka: Jo, to jo, přidej, to je slabý:-)
Girl!: Tak já nevím, nechal by ses v kleci spustit mezi bílé žraloky?
Jirka: To ne, udělal bych cokoli, co by mě nebolelo:-)
Girl!: Tak co třeba bungee jumping?
Jirka: Ale jo, já se hrozně bojím výšek, ale slíbil jsem si, že se budu překonávat, takže když bych to udělal pro sebe, tak proč ne pro nějakou holku?
Girl!: Jakou vlastnost musí mít tvoje vysněná holka?
Jirka: Musí to být slávistka, nebo aspoň nefandit Spartě, musí umět vařit...
Girl!: Ale to nejsou vlastnosti! To je třeba - věrnost, odolnost:-)
Jirka: No odolnost, otužilost! Musí být otužilá, aby mohla chodit pro dříví:-) Musí mít hroznou sílu:-) Já nevím. Holka je podle mě nejvíc sexy, když se směje!
Girl!: A jaká naopak nesmí být? Třeba žárlivá?
Jirka: Žárlivost je náhodou super. To zbožňuju! Taky nemám rád holky, který se berou moc vážně.
Girl!: Souhlasíš s tím, že si kluci vybírají holky podle svojí mamky?
Jirka: Dřív jsem si myslel, že jo, ale teď už vím, že podle vzhledu určitě ne a vlastnosti možná některé. Já na holky nemám žádná kritéria. Prostě se smějte!:-)

Líbí se ti Jirka? Přidej komentík...

Jirka xD

6. dubna 2010 v 20:30Tak schválně na které fotce je nejhezčí :-)

Jirka Mádl - Fotky různé

6. dubna 2010 v 20:27
Ta poslední a ta dvanáctá od spoda je nejhezčí na nich vypadá jako rosnička mno co dodat je to můj milášek :-D

Jiřík Mádl-životopis

6. dubna 2010 v 20:18

Jiří Mádl

Herec

Datum narození: 23.10.1986
Místo narození: České Budějovice, Česká republika
Znamení: Váhy
Životopis:
Jiří Mádl je studentem Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích. Příležitostně hrál v mládežnických divadlech (s jednou hrou, kterou napsal, vyhrál divadel soutěž), také v Jihočeském divadle a zahrál si i v jednom videoklipu. Píše scénáře a divadelní hry, skládá písničky a zajímají ho vědy jako psychologie, astrologie a grafologie. Celovečerní hraný film Snowboarďáci (2004) ho kapituloval mezi mladé herecké talenty českého filmu.

V roce 2005 se objevil v roli dvacetiletého Vaška Rychmana, který se připravuje (tak trochu za zády starostlivé maminky (Ingrid Timková) na ekologickou expedici na Coco Island ve filmu režisérky Marie Poledňákové Jak se krotí krokodýli. V březnu následujícího roku měl premiéru další celovečení film Rafťáci (r. Karel Janák ), kde si stejně jako ve Snowboarďácích zahrál po boku Vojty Kotka.

Stahovák - 25.3.2010-celá epizoda :-)

2. dubna 2010 v 18:05

Chcete vidět zábavná, hloupá, roztomilá i divoká videa z internetu? Legendy i úplné novinky? Moderátoři Vojta Kotek a Jiří Mádl vám je pustí...

Stahovák - 1.4.2010 celá epizoda

2. dubna 2010 v 17:25

Tak tady máte celou aprílovou epizodu stahováku :-)
ps:nejhezčí tam je jirka mádl do půlky těla :-)