Jako v pohádce o ošklivém kačátku aneb mě už ty vaše řeči nezajímaj!!

16. března 2012 v 21:29 |  Deník
Asi vám ten nadpis příjde trochu zvláštní že ?? napsala bych ho trochu jinak ale tak tohle mě napadlo jako první no...=)
Takže proč zrvovna ''jako v pohádce o ošklivém kačátku'' protože poslední dobou se do mě holky z praxe navážejí a posmívají se mi..a na co že hlavně naráží ??? bohužel na můj vzhled..to je furt že sem moc hubená nebo proč na sebe nedávám make-up,proč se sebou něco neudělám...popravdě jsem se tím pak děsně zžírala a


trápila se tím ale díky moje dobré kamarádce jsem to hodila za hlavu a začala se řídit větou ''jsem v pohodě a nikdo na mě nemá a kdo pou krásu nevidí ať si Pr* políbí'' =DDD popravdě to opravdu pomáhá..dneska jsem na ty dvě kravky hodila bobek a zkrátka ignor no =DD a dělo se dnes něco ?? ne ..a jestli se bude dít tak je mi to co ?? JEDNO!!! a tečka =)
Jo a ještě jedna narážka na mě a to na téma že nemám kluka..ježiš tak nemám kluka no a co!! přece mít kluka neznamená mít všechno no ne ?? já nepotřebuju kluka abych byla šťastná..mě stačí když vím že mám kamarády,rodinu a ostatní kteří mě mají rádi..to mi bohatě stačí..kur* tak mě nechte bít!!!! =/

Yeah..tak jsem to teď ze sebe pěkně dostala a můžu jít v klidu spát s čistým svědomím a vědomím =DDD =)) opravdě tohle mám na blogu i nejradši...můžu si sem psát co chci =)

No tak to by bylo asi tak nějak všechno..tak se tady teda mějte a Bye bye ;)

Na závěr teda ještě jedna moje aktuální fotka...já vím nic extra ale tak nezabívám se tím =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sanny-Hyun Sanny-Hyun | Web | 16. března 2012 v 22:03 | Reagovat

Chápu tě.Dělo se mi to na základce.Jsi pěkná holčina a když tě někdo soudí záporně,tak jen žárlí,že jsi hezká i bez make-upu...*co bych za to dala*...uč se a uč,na kluky se*,protože tě akorát zraní a zaslepí tvé myšlenky =)...Taky nikoho nemám a nevadí mi to,jelikož mám dost práce s učením do školy =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama