Lež má krátké nohy 1.

12. října 2012 v 19:36 | Katy =p

********
Tak teda ještě aby se neřeklo vám sem hodím jednu moji kapitolovku =p ano vidíte dobře opět eunhae =pp =DD nom zkrátka tenhle pár prostě miluju =DD*eunhae maniačka* takže se mi na něíše asi ze všech nejlíp =pp =DD zvykejte si noom =pp

A teď už k tý kapitolovce =p
Tahle kapitolovka bude mít teda cca 10 když budu hodná a když se mi bude chtít tak možná nějaký ty bonusoví díli budou =D*přecpe se banánama aby měla fantazii =D*
Celý děj se motá kolem eunhyuka a donghaeho..onghae dělá pro FBI ale eunhyuk o tom neví..myslí si že prcuje někde úplně jinde a jednoho dne donghae zjistí nemilou věc..že eunhyuk je členem mafiánského gangu =p
Jop to bude asu tak pro začátek stačit ne ??? =pp =D
Tak teda snad se bude líbit =pp

Fandom:Super Junior
Pairing:Eunhae
Varování:žádné =p
Věnování:Pro začátek žádné =p =D


Přišel jsem domů o trošku dříve, byl jsem hodně unavený a netěšil jsem na nic jiného, než na koupel a postel. Bundu jsem odhodil někam do prostoru obýváku a šel směr koupelna. Nastavil jsem si teplotu vody, dal do ní pěnu a už se těšil jak malé dítě, až se mi uvolní všechny svaly a já si budu moct konečně po tomhle náročným týdnu odpočinout.Ono totiž dělat vedoucího FBI není zas tak jednoduchá a nenáročná práce.
Ani né po deseti minutách jsem se uvelebil ve vaně a zavřel oči. Svoje myšlenky jsem nechal odplout někam hodně daleko a nějak mi nedošlo, že voda pomalu chladne a že jsem usnul.
"Hae …." Někdo na mě ve snu volal, znám ten hlas, patří osobě, díky které dýchám, osobě, díky které mé srdce buší jak splašené,osobě,díky níž jsem až pochopil, co je to vlastně láska.
Ve snu jsem stál na nějakým mě neznámým místě a hlas přicházel někde zezadu. Radostně jsem se otočil a musel jsem se doširoka usmát, když jsem opravdu viděl, jak se ke mě rychlostí blíží Eunhyuk. Ano, Hyuk. Můj dlouholetý kamarád, později spolubydlící a v neposlední řadě - můj přítel. Rozpřáhl jsem ruce a čekal, až mi vběhne do náruče a budu ho moct pevně obejmout. Namísto toho se ale zastavil kousek ode mě a ustaraně na mě zíral. Natáhl ke mě ruce, chytil mě za rameno a lehce mnou zatřásl.
"Hae, notak! Chceš se utopit?" řekl a dál se mnou třásl. Nechápavě jsem nakrčil obočí. Za nedlouho jsem ale začal pociťovat vodu všude kolem sebe, vidina Eunhyuka zmizela a za doprovodu jeho hlasu, který na mě neustále volal, jsem sebou lehce trhnul. Otevřel jsem oči. Nejdřív jsem se posadil, abych si ujasnil, o co to vlastně běží. Zmateně jsem se rozhlídnul kolem a teprve tehdy jsem si uvědomil, že jsem spal ve vaně. Zvedl jsem pohled k postavě, sklánějící se nade mnou a nezmohl jsem se na nic víc, než jen na úsměv.
"Už jsi doma?" řekl jsem potichu, zatímco jsem nemohl odtrhnout oči od jeho úsměvu. Hyuk jen zakýval hlavou.
"Kolik je hodin??..zeptal jsem se po chvílí..věděl jsem, že není teprve devět nebo deset hodin,ale že je mnohem,mnohem později.Hyuk sklonil hlavu,polkl a pak se podíval zpátky na mě.."Nooo…víííš…je už 1hodina ráno"…ani jsem se nestihl nadechnout a Hyuk pokračoval dál.."Je mi to líto Hae..vím že to je už asi po pátý co přicházím domů takhle pozdě,ale máme prostě v práci poslední dobou hrozný frmol,takže nestíháme a já musím být tak déle v práci"..jenom jsem nechápavě zavrtěl hlavou.."Hyuku poslouchej..nechápu jak můžete mít v práci děsný frmol když děláš číšníka v restauraci,která zavírá už v 8 hodin večer..a ty se vracíš až v 1 hodinu ráno..jak ti tohle mám věřit ????....Hyuk se zarazil….ale po chvíli odpověděl.."Musíš mi prostě věřit..a jestli mi nevěříš tak si tam zavolej a ověř si to"…"Já ti věřím Hyukie..jenom mám o tebe strach když se vracíš až takhle pozdě"..odpověděl jsem,ale v duchu mi to pořád nedávalo smysl a měl jsem sto chutí zavolat do restaurace kde hyuk pracuje..nechtěl jsem ale vypadat jako nějaký špeh,který nevěří svému vlastnímu příteli a tak jsem to radši nechal plavat."Tak pojď ty můj starostliví blázínku..už ti musí být z tý studený vody zima"..řekl hyuk,chytil mě za ruku a tahal z vany..měl pravdu..už jsem v tý vodě začínal pomalu mrznout..skoro jsem už necítil ani vlastní prsty u nohou."Tak a teď se o tebe postarám"..usmál se Hyuk a políbil mě na čelo..Byl jsem rád že je hyuk doma..bez něho jsem jako ryba bez vody..Zachvíli mě Hyuk zabalil do osušky,vzal do náručí odešli sme do ložnice..
"Málem ses tam utopil"..prohlásil Hyuk a postavil mě na zem. Začal mě pomalu sušit a já se začal víc a víc červenat a smát se jako středoškolačka, které se poprvé dotýká její kluk.
Po celé téhle proceduře, kdy jsem si připadal hodně trapně, jsem už konečně mohl zaplout do peřin, Hyuk si lehnul ke mně.
"Je mi stále hrozně moc velká zima, myslíš, že bys mě mohl nějak zahřát??" snažil jsem se vypadat strašně nevinně a maličko jsem našpulil rty.
Začal se smát, ale objal mě a já se k němu ještě víc snažil přitisknout.
"Lepší?" zašeptal mi po chvíli do ucha, zatímco mi rukou přejížděl po těle. Spokojeně jsem se zavrtěl a podíval se mu do očí. Zkousnul jsem si rty a Hyuk se na mě opět usmál tak, jak to dokáže jen on.
"Lepší..." odpověděl jsem mu. Hned na to jsem ho dlouze políbil.
"Miluju tě..." ozvalo se dvojhlasně do našeho polibku a oba jsme se nechali opět unést do jiného světa.
Pokračování příště :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama